Самбірська

районна державна адміністрація

Максим Козицький Зустрівся Ольгою Саладухою (13)

Сторони обговорили розвиток інфраструктури та можливість проведення легкоатлетичних змагань загальнодержавного рівня на Львівщині.

Сьогодні, 17 листопада, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з бронзовою призеркою Олімпійських ігор, т.в.о. президента легкої атлетики України Ольгою Саладухою.

Сторони обговорили розвиток інфраструктури та проведення легкоатлетичних змагань загальнодержавного рівня на Львівщині.

Як зазначили під час зустрічі, Львівська область зараз посідає одне з провідних місць у проведенні спортивних заходів з легкої атлетики Всеукраїнського масштабу. Це дає змогу не тільки львівським, а й спортсменам з усіх областей України повноцінно змагатись, виконувати багаторічні плани підготовки, аби гідно представляти нашу державу на міжнародній арені.

Так, цьогоріч на Львівщині провели понад 10 заходів національного рівня з легкої атлетики. У 2024 році на Львівщині планують проведення 6 Всеукраїнських подій національного рівня з легкої атлетики.

Важливу роль у розвитку легкої атлетики області відіграє стадіон «СКІФ», який є частиною навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Після проведеної реконструкції стадіон отримав сертифікат другої категорії міжнародної асоціації World Athletics. Наявність спортивної споруди такого рівня є вагомим важелем впливу, який сприяє популяризації та процвітанню регіону.

Окрім цього, вперше з 1998 року на базі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у грудні 2023 запланували проведення чемпіонату України з легкої атлетики. Для проведення Всеукраїнських змагань з легкої атлетики у легкоатлетичному манежі бази провели заміну легкоатлетичного покриття, що зробили вперше за 40 років.

У легкоатлетичному манежі тренуються збірні команди України, Збройних Сил та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. Окрім легкої атлетики, на базі проводять Всеукраїнські змагання та навчально-тренувальні заняття з 6 видів спорту, зокрема – велоспорту, боксу, сучасного пʼятиборства, триатлону, боротьби, стрільби з лука.

Проведення вище зазначених робіт дало можливість отримати в жовтні 2023 року Сертифікат легкоатлетичної споруди відповідності технічним вимогам легкоатлетичних споруд ІААФ для таких змагань (категорія споруди V), в тому числі сертифіковані міжнародні та Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, навчально-тренувальні збори та змагання різного рівня.

Як наголосили сторони, Львівська область після перемоги має усі передумови, щоб стати центром розвитку легкої атлетики в Україні, зокрема вже сьогодні планують проведення на Львівщині офіційних міжнародних змагань за організаційної та фінансові підтримки міжнародної федерації ІАAF.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 217 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua