Самбірська

районна державна адміністрація

Презентація Центру Розвитку Фермерства

Проєкт Центру розвитку фермерства «Врожай Перемоги» напередодні презентували у Львівській ОВА і він має на меті підвищити стійкість, ефективність та безперервність активностей мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги» надаватиме безкоштовні консультації з питань виробництва, організації процесів переробки продукції, впровадження стандартів та сертифікацій, HACCP, пошуку каналів та шляхів збуту продукції, управління бізнесом, питань оподаткування та залучення фінансів. Також проводитиме безкоштовні вебінари з тематики агровиробництва та тренінги з підготовки грантових заявок.

До участі у заході були запрошені представники дорадчих служб, Асоціації фермерів та приватних землевласників, Львівського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, Агенції регіонального розвитку Львівської області, районних військових адміністрацій, територіальних громад та фермери.

«На Львівщині сьогодні здійснюють діяльність 3 дорадчі служби. Якщо говорити в цифрах, то це невелика кількість організацій, що можуть консультувати фермерів, але якщо дивитись загалом, то Львівщина одна з передових з розвитку дорадництва. У нас велика кількість сільського населення, зокрема орієнтовно 275 тисяч особистих селянських господарств, які є потенційними у створенні сімейних фермерських господарств та у яких є велика необхідність в отриманні консультацій з ведення агробізнесу», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

У ході заходу Юрій Раделицький, Голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради наголосив на проблематиці здійснення сільськогосподарської діяльності аграріїв в воєнний час, а Тетяна Лебухорська, керівник Буковинської Агенції регіонального розвитку детально окреслила учасникам заходу завдання Центру розвитку фермерства.

«З однієї сторони Центр надасть швидкі і якісні консультації агровиробникам області, з іншого - зміцнить потенціал дорадників. Центр зможе посилити спроможність фермерів і допоможе адаптуватися до змін у агросекторі, навчить змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку власного бізнесу», - зауважила Тетяна Лебухорська.

Звернутись до Центру можна через сайт, електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером телефону: 0936635878.

Довідково:

Проєкт Центр розвитку фермерства впроваджується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Партнери проєкту: ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини», департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 35 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua