Самбірська

районна державна адміністрація

мобільний застосунок «Сила ЕкоБульбашки»

Екологічне виховання і екологічна освіта для дітей – сприяє формуванню екологічної свідомості суспільства.

Завдяки цьому діти хочуть бути екологічно свідомими та прагнуть зробити власний внесок у збереження навколишнього середовища.

Саме з метою поширення екологічної освіти Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в рамках спільного проєкту з Міністерством освіти і науки України, розроблено освітньо екологічний застосунок для мобільних пристроїв «Power of EcoBubble».

«Power of EcoBubble» - це екологічна пізнавально розважальна гра для юних натуралістів та екоактивістів, яка дозволить гравцям у цікавій формі отримати знання з охорони навколишнього природного середовища.

Головним персонажем гри є ЕкоБульбашка – який дає цінні поради, підказки та знайомить з основами екологічного знання. Користувачі зможуть отримати теоретичні знання за напрямками:

- теорія 7 стовпів;

- сортування сміття;

- водокористування;

- користь дерев;

- свідоме споживання.

Після проходження теоретичної частини є можливість закріпити все вивчене у ігровій формі. Зусилля користувачів стануть ключем до очищення Планети. ЕкоБульбашка, яка знає про екологію все, та завжди готова прийти на допомогу.

Мобільний застосунок створений в межах освітньої програми «Інноваційні технології у формуванні екологічної освіти» та за сприяння «The Elfenworks Foundation».

Детальніша інформація про мобільний застосунок за посиланням: https://play.google.com/store/apps/dev?id=6692860665971730084

«У наш час надзвичайно важливо усвідомлювати нерозривний зв'язок природи і людини, що носить взаємний характер. Свідоме і бережливе ставлення кожної людини до природи можливе тільки при наявності екологічної культури, широких екологічних знань, які повинні формуватися, починаючи з дитинства.  «Power of EcoBubble» перший мобільний застосунок - спрямований на допомогу дітям у екологічному вихованні» - зазначає Оксана Війтик т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 507 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua