Самбірська

районна державна адміністрація

Для Бізнесу Львівщини У Viber Та Telegram Працює Чат Бот Від Львівобленерго

Тут можна отримати інформацію щодо можливих відключень електроенергії (аварійних відключень, планових ремонтів, графіків погодинних відключень).

Враховуючи можливі перебої електропостачання, пов’язані з російською агресією, з метою планування виробничих процесів підприємців закликають приєднатись до чат-боту «Львівобленерго Бізнес».

  1. Це можна зробити за допомогою посилання або скориставшись QR-кодом:
  • Viber: www.viber.com/loebiznesbot
  • Telegram: https://t.me/loebiznesbot
  1. Далі необхідно пройти реєстрацію — для цього натисніть кнопку «Поділитись номером телефону».
  2. Тепер необхідно додати Ваші об’єкти. Натисніть на кнопку «Мої об’єкти», а згодом — «Додати об’єкт»
  3. Щоб додати Ваш об’єкт до чат-боту необхідно вказати ЕІС-код (16 цифр та латинських літер) площадки вимірювання або точки обліку та Ваш код ЄДРПОУ або ІПН (для ФОП). ЕІС-код можна дізнатися у Вашому «Персональному кабінеті» (Загальна інформація про споживача) або у договорі з «Львівобленерго». 

 Як користуватись чат-ботом?

Після того, як Ваш об’єкт буде додано у чат-бот, оберіть свою точку обліку, натиснувши на кнопку з номером.

 Оберіть з меню кнопку послуги, яка Вам необхідна:

  • «Немає світла» — з допомогою цієї кнопки Ви можете дізнатись причину відсутності електроенергії або подати заявку диспетчеру про аварійне вимкнення електроенергії.
  • «Група відключень» — тут можна дізнатись свою групу відключень під час графіків вимкнень електроенергії.
  • «Ремонт мереж» — тут Ви дізнаєтесь, чи заплановані за Вашою адресою планові вимкнення електроенергії, пов’язані з ремонтом електромереж.
  • «Налаштування» дає можливість перейменувати Ваші точки обліку так, щоб Вам було зручно та зрозуміло, або ж видалити їх з пам’яті боту.

Якщо у Вас додана велика кількість об’єктів, для швидкого переходу до потрібної точки обліку Ви можете скористатись кнопкою «Пошук об’єкта» за ЕІС-кодом або адресою чи назвою об’єкту, яку Ви вказали в пункті меню «Перейменувати» у налаштуваннях. 

Окрім цього, у чат-боті Ви будете отримувати сповіщення про ремонт мереж і тимчасову відсутність електроенергії за доданими Вами об’єктами.

«Ситуація з електропостачанням в Україні залишатиметься складною упродовж найближчих місяців, оскільки країна-терорист росія продовжує завдавати удари по об'єктах енергетичної інфраструктури нашої держави, тому з метою планування виробничих процесів на підприємствах, розробили  чат-бот для бізнесу Львівщини, за допомогою якого можна отримати інформацію щодо можливих відключень електроенергії», - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА Богдан Кейван.

Нагадаємо, чат-бот презентували на початку серпня.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 320 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua