Самбірська

районна державна адміністрація

Реєстрація Програмного РРО (1)

У Львівській області активно триває реєстрація РРО/ПРРО. Підприємці області надають перевагу програмним РРО.

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) в електронному вигляді формують Заяву про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-ПРРО (J/F 1316605), яку подають за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації ПРРО реєструють шляхом присвоєння програмним забезпеченням фіскального сервера фіскального номера ПРРО із внесенням даних до Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Про реєстрацію ПРРО суб’єкту господарювання направляють інформацію у другій квитанції із зазначенням присвоєного під час реєстрації фіскального номера ПРРО.

Датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

Довідково.

У Львівській області активно триває реєстрація РРО/ПРРО. Підприємці області надають перевагу програмним РРО. Зокрема, упродовж  1-24 вересня цього року в ГУ ДПС Львівської області зареєстрували 3241 ПРРО. Станом на 1 вересня в ГУ ДПС в області були зареєстровані 23915 ПРРО.

Детальніше:

Контакти гарячих ліній ГУ ДПС у Львівській області за посиланням

Комунікаційна платформа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повідомити про порушення податкового законодавства можна за допомогою чат-бота «StopViolationBot».

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 170 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua