Самбірська

районна державна адміністрація

Громадські слухання з оцінки впливу на довкілля

Інформуємо про громадські обговорення звітів з оцінки впливу на довкілля та закликаємо долучатися всіх охочих. Вони відбудуться у режимі відеоконференції.

Громадські обговорення організовують, аби виявити, зібрати та врахувати зауваження й пропозиції громадськості до планованої діяльності.

Посилання на наступні відеоконференції:

1) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Реконструкція шлюзу регулятора № 6 з влаштуванням нових гідротехнічних споруд для відведення води» на вул. Січових Стрільців б. 4, в смт Івано-Франкове, Івано-Франківська ТГ, Яворівський район, Львівська область.

Вівторок, 3 жовтня – 11:00 - 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/ccx-mmew-qbm

2) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності "Реконструкція ПЗГ Гірське. Повернення супутньо-пластових вод (СПВ) в надра Гірського газового родовища отриманих при видобуванні корисних копалин (вуглеводнів) в межах Гірського газового родовища"

Середа, 4 жовтня – 11:00 - 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/uxc-pyax-pvz

3) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності "Реконструкція існуючих будівель і споруд тваринницького комплексу під птахоферму для вирощування курей бройлерів в селі Гута Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області"

Четвер, 5 жовтня – 11:00 - 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/gsw-fiue-ysw

4) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Реконструкція нафтопроводів DN500 і DN700 на дільниці «Броди-Держкордон» км 157-км 165 МН «Дружба» з їх демонтажем. Україна, Львівська область, Стрийський район.

Вівторок, 10 жовтня – 11:00 - 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/sms-pgrk-pmu

5) Громадське слухання щодо «Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Розробка  ділянки №2 Роздільського родовища глин легкоплавких, суглинків та супісків  для виробництва цегли в Стрийському  районі Львівської області в межах спеціального  дозволу № 6701 від 11 травня 2023р.   на користування надрами ділянки №2 Роздільського родовища».

Середа, 11 жовтня – 11:00 - 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/kvy-cdyd-deh

Із записами всіх відеоконференцій можна ознайомитися на YouTube каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@OVDSEOLVIV 

За анонсами всіх громадських слухань у режимі відеоконференції, слідкуйте на сайті Львівської ОВА у вкладці Департаменту екології та природних ресурсів, а також на сторінках Департаменту у соцмережах.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 527 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua