Самбірська

районна державна адміністрація

ВЕЖА Постер (1)

Захід триватиме впродовж трьох днів – з 29 вересня по 1 жовтня.

Цьогоріч фестиваль пройде під гаслом: «Час України: нове місце України в світі». Його мета — об'єднати та надихнути. «Вежа» стане місцем зустрічі великої креативної спільноти, покаже мистецькі проєкти українських архітекторів, дизайнерів, художників, створених під час війни, розкаже про досягнення українців, що працюють у галузі архітектури, мистецтва та інноваційних технологій.  

В програмі заходу: лекції, воркшопи, презентації нових українських архітектурних об’єктів, а також екскурсії, пленери, заплановано нетворкінг і численні дискусії. Учасниками фестивалю стануть відомі українські та європейські архітектори, що обговорять актуальні питання у сфері архітектури, зокрема: повоєнну відбудову й збереження архітектурної спадщини України.

Серед іноземних гостей:

  1. Александр Яніцький (Alek Janicki) — польский митець, який зробив інсталяцію-перформанс Black Satori (“Чорне дзеркало”) в Свіржі у межах Вроцлавського бієнале 2023;
  2. Пьотр Кухач (Piotr Chuchacz) — відомий польський архітектор, який до кінця 2022 року очолював Палату архітекторів Польщі, і особисто зустрічав українських біженців-архітекторів і допомагав їм залишатися корисними в професії;
  3. Фабіо Гріллі (Fabio Grilli) — італійський архітектор, старший менеджер з проєктування у EMMAR (Дубаї, ОАЕ) — найбільшої девелоперської компанії всього арабського світу.

Подію організатори заходу спланували провести у трьох локаціях: першого дня - у Пороховій вежі, другого - у Свірзькому замку, останній день пройде у спортивно-розважальному центрі «Leoland» (раніше палац спорту «Україна»). 

«Свірзький замок — унікальна пам’ятка архітектури, яка потребує уваги. Звісно, зараз в Україні багато об’єктів зруйновано, але це не може бути приводом для того, щоб не піклуватися про ті будівлі, в які, на щастя, не потрапила ракета. В замку багато зроблено, але ще більше треба зробити. Зараз Національна спілка архітекторів активно веде роботу щодо його розвитку. Сподіваємося, фестиваль приверне до нього ще більше уваги, як і до «Порохової вежі», бо як культурно-мистецькі центри їх треба реставрувати й розвивати», — розповідає архітекторка, директорка Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа» Ангеліна Єфименко. 

Відвідати фестиваль можна безкоштовно, якщо зареєструватися сьогодні, 25 вересня, до 22:00. Реєстрація на події за посиланням: http://vezha-festival.zuap.org/rejestracija/

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 111 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua