Самбірська

районна державна адміністрація

Ти Як (1)

Порадами, де шукати та на що звернути увагу, ділиться «Фонд Маша».

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з психологом – це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

Друга важлива річ – розуміння, який саме спеціаліст вам потрібен: сімейний психолог, дитячий чи підлітковий, або ж фахівець, який допоможе з особистими проблемами.

Якщо щодо обох пунктів можемо впевнено відповісти «так», час вирушати на пошуки «свого фахівця». Порадами, де шукати та на що звернути увагу, ділиться «Фонд Маша» – зображення у фотогалереї нижче.

Нагадаємо, на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбувся 6 вересня у Києві за ініціативою першої леді Олени Зеленської, британська компанія Alligator Digital провела дослідження щодо ментального здоров’я та ставлення до нього в різних країнах світу. Детальніше тут: https://loda.gov.ua/news/78507

Читайте також: Як спілкуватися з ветеранами, які перенесли ампутацію: розповіли самі ветерани у межах програми підтримки психічного здоров’я «Ти як?»

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 105 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua