Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 9 людей, люди навчаються та текст
Сьогодні начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин провів чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади. Обговорено актуальні питання життя району, які стосуються соціальної та житлово-комунальної сфер, охорони й безпеки громадян, культури, економіки та освіти.
Відтак, цими днями:
✔️ 12 вересня у с. Сусідовичі (Бісковицька громада) відкрили дитячий дошкільний заклад «Росинка». Приміщення, в якому зараз дитсадок, повністю оновили та реконструювали. Садочок розрахований на 50 діток та дасть місце праці 15 особам.
✔️Минулого тижня здійснено перевірку стану готовності комунальних підприємств Ралівського та Рудківського водопровідно-каналізаційного господарства до опалювального сезону та проведено ситуаційне навчання з моделювання припинення електропостачання та функціонування об'єктів ВКГ на альтернативних джерелах живлення.
✔️У рамках діяльності ГО "Спілка жінок Львівщини" у Самборі відбувся захід-фокус-групове дослідження «Практична інклюзія: виклики та реалії сьогодення». Захід залучив керівників Інклюзивних центрів Самбора, Турки та Старого Самбора, директорів ЗЗСО, логопедів педіатрів та сімейних лікарів. Метою дослідження було створення об'єднуючого кластера для експертної співпраці у наданні соціальних послуг. Важливо відзначити, що це засідання сприяло обміну ідеями та досвідом між учасниками, які працюють у сфері інклюзії.
✔️Проведено моніторинг підготовки громад району до опалювального сезону 2023/24
✔️9 громад району подали проектні заявки для участі у Програмі транскордонного співробітництва Польща-Україна
✔️В районі триває моніторинг будівельно-ремонтних робіт на пріорітетних об’єктах соціальної інфрастуктури Самбірщини у межах впровадження обласних програм
✔️16 вересня на Самбірщині, як і у всій країні, відбувся Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». У заході взяли активну участь освітні заклади району
✔️Напередодні Дня рятівника і Дня працівників лісу, яке щороку відзначають 17 вересня, начальник Самбірської РВА Іван Іванович Ільчишин привітав колектив Самбірського районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області та Державне спеціалізоване господарське підприємство «ЛІСИ УКРАЇНИ» (філію «САМБІРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»), вручивши подяки за відмінну службу та служіння громаді і своїй країні.
Цього тижня заплановано:
✔️Робоча зустріч голови з керівником ТоВ «Куйдич»
✔️Робоча поїздка голови в Добромильську ТГ щодо перевірки виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного призначення громад; перевірка стану готовності об’єктів комунальних закладів громад до опалювального сезону
✔️Робоча поїздка голови в Хирівську ТГ щодо перевірки виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного призначення громад; перевірка стану готовності об’єктів комунальних закладів громад до опалювального сезону
✔️Відкриття нового борошномельного комплексу «Самбір Млин» тa додаткових елеваторних
потужностей для зберігання зернович (ТОВ "САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР"
Окрім того, обговорено стан проведення жнивної та посівної кампанії в районі, питання надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, стан ведення розрахунково-касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів органів казначейства.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 175 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua