Самбірська

районна державна адміністрація

Нарада з керівниками закладів соцзахисту (1)

Для врахування фінансування потреб усіх обласних закладів у Львівській ОВА проводять організаційні наради з керівниками закладів по галузях.

Сьогодні, 19 вересня, відбулася нарада заступника начальника Львівської ОВА з гуманітарних питань  Івана Собка та керівництва департаменту соціального захисту населення ЛОВА з керівниками обласних закладів соцзахисту щодо питань формування кадрової та фінансової політики на 2024 рік.

Зараз у парламенті триває обговорення проєкту державного бюджету на наступний рік. Профільний комітет ВРУ вже схвалив проєкт і найближчим часом його розглянуть народні депутати. Відштовхуючись від нього, департамент фінансів Львівської ОВА працює над проєктом обласного бюджету Львівщини на наступний рік. Тож для врахування фінансування потреб усіх обласних закладів у Львівській ОВА проводять організаційні наради з керівниками закладів по галузях – 5 вересня відбулася нарада з керівниками закладів культури, а сьогодні – з керівниками закладів соціального захисту населення.

Під час наради обговорили підготовку закладів до нового фінансового року, зокрема, першочергові питання, які потребують врегулювання до затвердження проєкту обласного бюджету – виконання робіт, які необхідні для життєзабезпечення закладів, нові розвиткові проєкти, дотримання вимог доступності та безбар’єрності, а також укомплектування штатних розписів.

«Не хотілося би збавляти темпи, які ми набрали за останні два роки, зокрема, що стосуються покращення матеріально-технічної бази, ремонтних робіт в обласних закладах та установах, бо вони мають бути конкурентними, сучасними і надавати якісні медичні, культурні, соціальні, спортивні, освітні послуги. Проте, без фінансової підтримки це неможливо.

Після затвердження закону про державний бюджет України, ми будемо мати розуміння, яким фінансовим ресурсом ми володіємо на 2024 рік, але одночасно ми проводимо роботу, щоб бути готовими ефективно розглядати бюджетні запити, які вже подаються структурними підрозділами ЛОВА та закладами обласного підпорядкування. Все це потрібно чітко розуміти, щоб правильно скеровувати бюджетні кошти», – зазначив Іван Собко.

Він також наголосив на тому, що у сфері соціального захисту на Львівщині за останні два роки проведено велику роботу щодо впровадження позитивних змін у роботі обласних закладів, і закликав керівників максимально ефективно використати наявний фінансовий ресурс до кінця року.

«Львівська обласна військова адміністрація завжди готова підтримати цікаві проєкти, які дозволять покращити умови проживання мешканців закладів чи умови роботи працівників. Так, за дорученням начальника Львівської ОВА упродовж останніх двох років комісія ОВА, у яку входили я та керівництво і працівники департаменту соцзахисту, здійснила моніторингові візити у заклади обласного підпорядкування. Результатами візитів стали: зміни керівників кількох закладів; призначення на посади очільників, які тривалий час керували закладами у статусі виконувача обов’язків директора; зроблено перші кроки до підвищення заробітної плати працівників; початок реконструкції та капітальних ремонтів.

Багато роботи ще попереду щодо покращення умов праці у галузі (соцзахисту – ред.) та умов проживання у закладах, але поступово, за підтримки громад та міжнародних партнерів, впроваджуємо зміни. Тож продовжуючи в цьому ж дусі, закликаємо керівників максимально ефективно використати наявний у ваших закладів фінансовий ресурс до кінця року», – додав Іван Собко.

Нагадаємо, минулоріч у Ходорівському психоневрологічному інтернаті провели реконструкцію, у закладі соцзахисту у Журавно – капітальний ремонт. Також тривають реконструкції у Грушківському, Монастироцькому та Роздільському психоневрологічних інтернатах.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 40 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua