Самбірська

районна державна адміністрація

Басейнова рада Дністра (3)

Програма заходів для річкового басейну Дністра передбачає залучення зовнішніх коштів для будівництва та модернізації очисних споруд.

22 вересня о 10:00 відбудеться чергове засідання басейнової ради Дністра - у форматі відеоконференції за допомогою сервісу Google Meet.

До участі в заході організатори запрошують представників громадських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, експертів, вчених та фахівців водогосподарсько-екологічного напрямку.

Під час зустрічі розглядатимуть такі питання:

  • повний перелік програм (планів) для району річкового басейну Дністра, їх зміст та проблеми, які передбачено розв’язати;
  • нові можливості та перспективи для здійснення моніторингу вод лабораторією моніторингу вод Західного регіону;
  • звіт голови про діяльність Басейнової ради Дністра.

Т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОВА  Оксана Війтик, зазначає, що Програма заходів для річкового басейну Дністра передбачає залучення зовнішніх коштів для будівництва та модернізації очисних споруд, тому важливо активно долучатися до обговорення планів заходів. 

Відеозустріч вимагає схвалення підключення до конференції, тому розпочати реєстрацію варто завчасно – з 9:30. Якщо підключення не відбудеться одразу, необхідно приєднуватись повторно.

Для отримання додаткової інформації та підключення до онлайн-заходу необхідно звертатися до контактної особи: Іванна Гнатишин – секретарка Басейнової ради, тел. (0342) 52 31 42, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 59 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua