Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 13 людей та світле волосся
У рамках діяльності ГО "Спілка жінок Львівщини" у Самборі відбувся захід-фокус-групове дослідження «Практична інклюзія: виклики та реалії сьогодення», участь у якому взяла керівник апарату Самбірської РВА Оксана Галюлько. Захід залучив керівників Інклюзивних центрів Самбора, Турки та Старого Самбора, директорів ЗЗСО, логопедів педіатрів та сімейних лікарів.
Мета дослідження - створення об'єднуючого кластера для експертної співпраці у наданні соціальних послуг. Важливо відзначити, що це засідання сприяло обміну ідеями та досвідом між учасниками, які працюють у сфері інклюзії.
На заході розглянуто актуальні питання та виклики, з якими стикаються фахівці у роботі з інклюзивною освітою та соціальними послугами. Поділений досвід та розроблені стратегії сприятимуть покращенню якості інклюзивних програм і забезпеченню доступу до них для всіх громадян.
Зустріч була інформативною та надихаючою, і ми вдячні ГО "Спілка жінок Львівщини" за можливість співпраці та спільного розвитку інклюзивної сфери. Ця ініціатива має потенціал в межах експертної співпраці надання соціальних послуг.
Важливість таких заходів полягає у створенні майданчика для обміну знаннями та ідеями між різними групами фахівців та керівниками закладів освіти. Це сприяє покращенню практичної інклюзії в школах та інклюзивних центрах, а також підвищує якість соціальних послуг для осіб з особливими потребами. Результати таких заходів можуть мати позитивний вплив на розвиток інклюзивного суспільства та забезпечення рівних можливостей для всіх громадян.
На зображенні може бути: 15 людей, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 8 людей та люди навчаються

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 366 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua