Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 6 людей та текст
Сьогодні начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин провів чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, у ході якої обговорено актуальні питання життя району, які стосуються соціальної та житлово-комунальної сфер, охорони й безпеки громадян, культури, економіки та освіти.
Відтак:
✔️У с. Сприня на території Центру національно-патріотичного виховання імені Кирила Осьмака 4,5 днів тривав молодіжний освітньо-спортивний табір «SamCamp». У пʼятницю начальник Львівської ОВА Максим Козицький вручив учасникам сертифікати про завершення освітньої частини таборування
✔️На базі Центру національно-патріотичного виховання ім. К. Осьмака у с. Сприня молодь з Донецької, Луганської, Львівської та Івано-Франківської областей позмагалися у З-х спортивних дисциплінах у рамках "СХІД І ЗАХІД РАЗОМ"
✔️У Старосамбірську громаду завітав директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Кейван Богдан Петрович, який спільно з головою Самбірської РВА перевірили стан готовності об'єктів Старосамбірського водопровідно-каналізаційного господарства до опалювального сезону та провели ситуаційне навчання з моделювання припинення електропостачання та функціонування об'єктів ВКГ на альтернативних джерелах живлення. Такі перевірки заплановано здійснити цього тижня і у Добромильській та Хирівській громадах
✔️Очільник району провів робочу зустріч з директором ТзОВ "ЕІМО" Давідом Хмільовські та вручив подяку Самбірської РВА за роботу з нагоди Дня підприємця
✔️ Проводяться ремонтні роботи дорожньої інфраструктури району на автомобільних дорогах: Страшевичі-Задністря та Дроздовичі-Міженець-Бісковичі
✔️З нагоди професійного свята підприємців Подяками ЛОВА відзначено генерального директора ПрАТ "Самбірський приладобудівний завод "Омега" Петра Мошуманського та керівника ТДВ "Самбірська швейна фабрика" Ірину Фаль.
✔️Цими вихідними м.Самбір відзначив свою 782 річницю з дня писемної згадки про нього.
Цього тижня заплановано:
☑️Робоча поїздка голови в Добромильську ТГ щодо перевірки виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного призначення громад; перевірка стану готовності об’єктів комунальних закладів громад до опалювального сезону (14 вересня 11. 00 год)
☑️Робоча поїздка голови в Хирівську ТГ щодо перевірки виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного призначення громад; перевірка стану готовності об’єктів комунальних закладів громад до опалювального сезону (14 вересня 14.00 год)
☑️Моніторингова зустріч з питань інклюзивної освіти (12 вересня 11.00 год)
Окрім того, обговорено організаційні питання з нагоди відзначення Дня рятівника та Дня працівників лісу, стан проведення жнивної та посівної кампанії в районі, питання надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, стан ведення розрахунково-касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів органів казначейства.
На зображенні може бути: 6 людей та люди навчаються

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 84 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua