Самбірська

районна державна адміністрація

Конкурс

Заявки приймають до 14 вересня включно.

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки продовжується інформаційна кампанія «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», яку розпочали у 2020 році.

Кампанію проводять МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР «Єднання», Український незалежний центр політичних досліджень і Центр демократії та верховенства права.

Кампанія передбачає щорічне проведення однойменного конкурсу, що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.

Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня 2023 р. включно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96

Кращі історії про спільні проєкти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики. Для включення до збірника історія успіху має відповідати таким критеріям:

- участь у проєкті/ініціативі представників трьох секторів: органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства;
- початок і продовження проєкту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення;
- інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;
- проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

У випадку виникнення додаткових запитань, можна звернутися до контактної особи – менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 64 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua