Самбірська

районна державна адміністрація

Можливо, це зображення (текст «4 хто такий викривач? викривачем за особа вважаеться сукупност таких умов: физична особа, яка переконана, що нформация достоврною; наведена y повдомленни нформаця повинна мстити факти, що доводять можливе вчинення ншою особою корупцйного або пов'язаного корупцею правопорушення, якi̇ можна переврити; ця нформация стала й вдома y звязку ii трудовою, професйною, господарською, громадською, науковою дяльнстю, проходження нею служби чи навчання. ! уразй вдсутності хоча б οдΗίεϊ 3 вищевказаних умов особа вважаеться заявником #портал_викривачив»)
 
Будь-яка особа, якій стала відома інформація про корупційне, або пов’язане з корупцією правопорушення, може повідомити про це на Порталі. Законодавство не містить будь-яких обмежень з цього питання. Однак не кожна людина може набути статус викривача.
Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.
Отже, особа вважається викривачем за сукупності таких умов:
  • повідомити про корупцію має фізична особа (громадянин України, іноземець, особа без громадянства), яка переконана, що її інформація є достовірною;
  • наведена у повідомленні інформація повинна містити факти, що доводять можливе вчинення іншою особою корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, які можна перевірити;
  • ця інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходження нею служби чи навчання.
❗ У разі відсутності хоча б однієї з вищевказаних умов особа вважається заявником.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 169 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua