Самбірська

районна державна адміністрація

Онлайн Семінар

Для представників ТГ області організували онлайн-семінар у якому взяли участь 270 учасників.

Сьогодні, 7 серпня, управління з питань цифрового розвитку спільно з відділом електронного урядування адміністративного управління апарату Львівської ОВА провели для представників територіальних громад області онлайн-семінар на тему «Вдосконалення роботи територіальних громад Львівщини в системі е-документообігу».

До заходу долучилися 270 учасників з 70 територіальних громад Львівщини, які працюють в системі електронного документообігу та виконують функції адміністратора, реєстратора системи, а також користувача. Захід провели з метою покращення навичок роботи в системі електронного документообігу, а також задля забезпечення зручної та зрозумілої роботи усіх користувачів.

Усім учасникам семінару детальніше продемонстрували можливості системи, зокрема розглянули роботу з вихідними документами, зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію, внутрішніми документами. Наприкінці зустрічі наголосили про можливість додаткових налаштувань системи електронного документообігу.

Довідково, усі 73 громади Львівщини працюють у системі е-документообігу, яка підключена до систем електронної взаємодії органів виконавчої влади

Робота в е-документообігу дає такі переваги:

  • економія коштів на купівлю паперу, картриджів, обслуговування принтерів;
  • швидкий пошук будь-яких документів в одному місці;
  • доступ до документів з будь-якої точки для працівників органу влади;
  • надійність збереження документів;
  • економія робочого часу на розповсюдження документів та обмін ними;
  • прозорість проходження документами всіх важливих етапів циклу їх візування.

«Система електронного документообігу - це успішний потужний проєкт, який забезпечує ефективне виконання завдань, контролю, безпеки та зручності роботи територіальних громад. Для нас вкрай важливо не просто дати громадам цифрові інструменти, а й супроводжувати їх для максимально ефективного використання цих рішень», - наголосили в управлінні з питань цифрового розвитку.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 165 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua