Самбірська

районна державна адміністрація

Фото з відкритих джерел (2)

Нові положення вступлять в силу з моменту офіційного оприлюднення.

Наказом Міндовкілля України 27.06.2023 № 448, який зареєстровано у Міністерстві юстиції 23.08.2023 за № 1475/40531 затверджено нову Інструкцію про вимоги до оформлення документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Наказом встановлено нові вимоги до оформлення та змісту розділів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів, і скасовано  наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 10.02.1995 № 7 «Про затвердження Інструкції про зміст та порядок складання звіту проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві» та наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 09.03.2006 № 108 «Про затвердження Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців».

Як зазначила Ганна Башта, заступниця директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА, відтепер суб’єктам господарювання буде простіше отримувати дозволи на викиди, оскільки замість двох документів потрібно буде розробляти лише один.

Наказ Міндовкілля України від 27.06.2023 №448 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Наразі текст документу офіційно не опублікували.

Читайте також: Відбулося перше громадське слухання з оцінки впливу на довкілля діяльності підприємства у режимі відеоконференції

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 44 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua