Самбірська

районна державна адміністрація

Виставка Юрія Лелявського (2)

Виставка відкрита для огляду до 15 вересня.

Днями у Львівському Палаці мистецтв відкрили фотовиставку військового фотографа, журналіста, активіста, капітана, начальника служби зв’язків з громадськістю 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ Юрія Лелявського – «Життя мов, перервана фотомить».

Як розповідають у Палаці мистецтв, на фотовиставці представлені фотографії Юрія, які він встиг зробити захищаючи Україну, та світлини з ним. Будучи професіоналом у справі журналістики, він мав глибоку зацікавленість до тих, кого висвітлював у своїх репортажах. Надміру добрий і здібний у своїй професії журналіста, проявив себе сміливим і мужнім, як захисник, як воїн. Загинув у бою з окупантами 28 вересня 2022 року під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу.

Теплими спогадами про Юрія поділився із присутніми полковник Олександр Поронюк. Він пригадав про службу Юрія у Коломийській бригаді та у 80-ій, а також зазначив, що він запам’ятався світлою людиною, хоч був дуже сором’язливим і допитливим. Як журналіст, по особливому, відносився до будь-якої техніки, Юрія цікавило все: від фотоапаратів до танків. «Мушу все сам бачити!», – Цей вислів став життєвим кредом Юрія. 

Переглянути виставку можна буде до 15 вересня. В експозиції представлено більше 70 фоторобіт, частину з яких створив сам Лелявський, перебуваючи у гарячих точках на службі. А саме широкомасштабну збройну агресію військ російської федерації проти України він зустрів на півдні країни, де вела бойові дії його військова частина. 

Довідково:

49-річний Юрій Лелявський – професійний журналіст. У цивільному житті багато років працював у різних виданнях та на загальнонаціональних телеканалах. У 2014-15 роках висвітлював війну на сході України, двічі – у квітні і липні 2014 року – потрапляв у полон до проросійських бойовиків на Донбасі.

Після звільнення з полону Юрій Лелявський пішов на службу до лав ЗСУ. Обіймав посади керівника пресслужби 10-ї гірсько-штурмової бригади та 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Читайте також: На Стрийщині під час велопробігу «Сила в Єдності» зібрали понад 100 тисяч на підтримку ЗСУ

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 178 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua