Самбірська

районна державна адміністрація

Всесвітній день прибирання

Регіональним партнером акції є управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

Мешканців Львівщини запрошують приєднатись до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Цього року він розпочнеться 16 вересня о 10:00. Кожен охочий зможе з 10:00 до 12:00 год долучитися до прибирання. На локації організатори забезпечують необхідними речами для прибирання.

Цьогоріч Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Його щорічно проводить міжнародний рух «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, низки громадських організацій. В Україні організацією займається Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Регіональним партнером акції є управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

Метою акції є сформувати національну культуру чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Формати участі будуть різними в залежності від географічного розташування та безпеки: 

  • Цифрове прибирання. Видалення зайвої інформації з гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, що дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу
  • Колективні прибирання на території установ, організацій.
  • Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування.
  • Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку
  • Розбір завалів.

Центральна локація в області – у місті Львів. Адресу локації повідомляють учасникам особисто в цілях безпеки. Охочі взяти участь і приєднатись до акції, можуть звертатися на офіційну сторінку акції в Instagram.

До акції можуть приєднатись і громади Львівщини. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/4X2Mr2Y.  Зареєструвати результат своєї участі у Всесвітньому дні прибирання можна за посиланням до 25 вересня 2023 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18

Контактна особа: Заступник обласного координатора Всесвітнього дня прибирання у Львівській області: +380635386346 - Орест Нагачівець. Загальний результат акції, рейтинг найактивніших учасників, громад буде опубліковано 1 жовтня на сайті letsdoitukraine.org.

Українців за кордоном також запрошують долучитись до міжнародної події, подякувавши таким чином приймаючим містам та підтримавши своє рідне місто навіть на відстані.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 57 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua