Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 5 людей та люди сидятьУ четвер, 16 березня, під керівництвом заступника голови Самбірської РДА Василя Вісьтака (Vistak Vasyl) відбулась нарада з актуальних питань соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення району, у якій взяли участь начальник Самбірської ДПІ ГУ ДПСУ у Львівській області Михайло Білий, в.о. директора Самбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Іван Тимців, начальниця відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Лариса Казан, начальник Самбірського управління ДКСУ Львівської області Петро Дністрянський та керівники структурних підрозділів Самбірської районної військової адміністрації з соціальних, економічних та фінансових питань.
У ході обговорення питання про призначення та виплату державних допомог проінформовано, що управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації у січні - березні 2023 року призначено державних соціальних допомог на загальну суму понад 121 млн. грн. Найбільший обсяг фінансування склала державна соціальна допомога дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, а також допомога та догляд за особами з інвалідністю.
Під час аналізу виконання місцевих бюджетів констатовано, що у звітному періоді забезпечено виконання бюджетів усіма 11 територіальними громадами району, найбільший відсоток перевиконання бюджету є у Боринській, Добромильській та Хирівській територіальних громадах.
Під час інформування про стан соціального та пенсійного забезпечення мешканців району зазначено, що з 01.03.2023 проведено індексацію пенсій та страхових виплат відповідно до постанови КМУ від 24.02.2023 р. № 168. Середній розмір пенсії на 01 березня 2023 року становить 3736,47 грн., що на 569,18 грн. або 18 % більше ніж на 01 березня 2022 року. Відділ обслуговування громадян № 3 продовжує надавати послуги з пенсійних питань, житлових субсидій та пільг як в сервісному центрі, так і поза його межами - на 5 віддалених робочих місцях, розташованих в приміщеннях територіальних громад, центрах надання адміністративних послуг. З початку року до сервісного центру звернулося 8012 громадян, яким надано 9515 послуг, в тому числі 110 послуг на віддалених робочих місцях.
При аналізі динаміки податкових надходжень виокремлено найбільших боржників зі сплати податків Самбірського району та розглянуті кількісні зміни серед фізичних та юридичних осіб за видами сплачених податків.
Під час засідання також розглянуті питання про надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, про діючі програми підтримки роботодавців, про старт фінансування проєктів в межах обласної програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів, про стан ведення розрахунково-касового обслуговування клієнтів органів казначейства району та про внесені зміни до порядків казначейського обслуговування державного бюджету за витратами та небюджетних рахунків клієнтів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 82 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua