Самбірська

районна державна адміністрація

Національна Аграрна Конференція «Плодоовочевий Рух України 2023» (1)

Учасниками стали понад 50 представників плодоовочевого бізнесу України.

Перша національна аграрна конференція «Плодоовочевий рух України-2023»» організована в межах проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Співорганізатором події виступив департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Під час заходу обговорили питання підтримки чинного виробництва та старту бізнесу «з нуля» від держави та місцевих органів влади, фінансові можливості від міжнародних партнерів, новинки у технологічних картах вирощування овочів, фруктів та ягід в умовах заходу України, найбільш перспективні з ринкової точки зору ніші. 

Акцентували увагу на питаннях доробки плодоовочевої продукції «від сировини до готового продукту», ринкові можливості продуктів із доданою вартістю в Україні.

«Державна підтримка у минулому і поточному році  спрямована виключно на мікро-, малих та середніх виробників. При цьому напрями та обсяг безповоротної фінансової допомоги є безпрецедентні: створення власної справи з нуля, закладка нового саду, встановлення теплиці, вдосконалення виробництва сучасною лінією з переробки. Слід зазначити, що на етапі подачі заявки претендент на грант ризикує тільки власним часом і одночасно має можливість перевірити свій бізнес-план на реалістичність, за необхідності виправити його і  зрештою виграти грант з наступної спроби», - розповіла  Teтяна Гетьман. 

У ході конференції керівник проєкту Олександр Хорєв ознайомив учасників з аналітикою українського плодоовочевого ринку у деталях і цифрах, можливостями покриття дефіциту розвитком вітчизняної виробничої бази та поділився попередніми очікуваннями від сезону-2023/24  маркетингового року.

Під час заходу учасники обмінялись досвідом щодо вирощування плодоовочевої продукції та лікарських трав, систем захисту насаджень, обговорили правильність економіки бізнесу з заморожування продукції, а також мали можливість  налагодити бізнес-партнерські взаємовідносини.

Львівська конференція стане рушійною подією українського плодоовочевого бізнесу та назавжди змінить його географію та підходи, надавши максимум інформації для успішної релокації у напрямку на захід. Вже за декілька сезонів ті культури, що раніше були досить нетрадиційними для заходу України (цибуля ріпчаста, морква, сезонні овочі, кісточкові плодові культури тощо), зможуть успішно вирощуватися у відносно безпечному регіоні країни.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 63 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua