Самбірська

районна державна адміністрація

Володимир Зеленський (3)

За тиждень, що минув Президент України зустрівся з новим Президентом Чехії, прем’єр-міністром Фінляндії, міністром оборони Норвегії, Генсеком ООН Гутеррішем тощо.

«Маємо вагоме посилення ППО – я дякую за це Норвегії. Маємо нові домовленості на дипломатичному фронті. Є рух на євроінтеграційному напрямі – як результат виконання антикорупційних кроків, визначених у рекомендаціях Єврокомісії, включно з призначенням на посаду нового директора НАБУ. Хочу окремо подякувати за цей тиждень нашим енергетикам, усім працівникам ремонтних бригад, місцевої та центральної влади, яких залучали до ліквідації наслідків російського терористичного удару в четвер», - зауважив Глава держави.

За інформацією Президента, в Україні вдалося відновити технічні можливості постачання електрики. Харків – зі світлом. Житомирщина – зі світлом. Усі міста й громади, де були проблеми з енергопостачанням, знову заживлені.

До речі, в Україні активно виконується програма обміну старих ламп на нові LED-лампи. Загалом українці отримали вже 12 мільйонів LED-ламп. Якщо говорити про енергозбереження, то цей обсяг дає змогу зберегти до 600 мегаватів енергії. Орієнтовно це як, наприклад, понад половину генерації найпотужнішого блоку АЕС.

До теми: У Львові розпочали обмін старих лампочок розжарювання на енергоощадні.

«Хочу відзначити 41-шу державну пожежно-рятувальну частину міста Костянтинівка Донецької області. Дякую всім нашим воїнам «Хортиці» й «Таврії», які бʼються на найгарячіших напрямках у максимально жорстких умовах. Менш ніж за один тиждень – за час з 6 березня – й лише на одному Бахмутському напрямку вдалося знищити понад 1100 солдатів ворога – це безповоротні втрати Росії під Бахмутом. Плюс іще як мінімум півтори тисячі санітарних ворожих втрат – це поранення, які несумісні для них із продовженням боїв. Плюс знищено десятки одиниць ворожої техніки. Плюс спалені російські склади боєприпасів – понад десять. Дякую кожному воїну Збройних Сил України, нашої розвідки – бійцям «Шамана», нацгвардійцям, нашим прикордонникам – усім, хто справді бʼється за українську землю, за Бахмут!», - звернувся Президент України.

Разом з тим Глава держави подякував бійцям «Таврії», які воюють у районах Авдіївки та Марʼїнки. Артилеристам 55-ї окремої бригади «Запорізька Січ», воїнам 35-ї окремої бригади морської піхоти, 74-го окремого розвідбату, 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді.

Учора, 12 березня, Президент України присвоїв звання Героя України Олександру Мацієвському, солдату.

«Людина, яку знатимуть усі українці. Людина, яку пам’ятатимуть вічно. За його хоробрість, за його впевненість в Україні й за його «Слава Україні!» Світла пам’ять і всім, хто віддав своє життя за Україну!», - Президент України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 106 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua