Самбірська

районна державна адміністрація

Максим Козицький (62)

До Перемишля зі Львівщини вирушили 1577 осіб.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головне, чим «жила» область за минулу добу.

Як він зазначив, за добу, що минула, загроз ракетних ударів в області не виникало.

Окрім цього, евакуаційними потягами у Львівську область за добу прибули ще 59 людей.

Спеціальним потягом на Львівщину евакуювали 8 пацієнтів з Дніпропетровської та Донецької областей. Стан людей лікарі оцінюють як середньої важкості та важкий. Їх забезпечують усією необхідною допомогою в одному з медзакладів нашої області.

До Перемишля зі Львівщини вирушили 1577 осіб.

У Львівському районі тривають роботи зі створення прихистку для осіб, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі або за ознакою статі. У ньому зможуть тимчасово проживати 22 особи. Фінансує проєкт, вартістю майже 12 мільйонів гривень, американський благодійний фонд «Сієнтія Юкрейн». Завершити ремонт планують до кінця травня 2023 року. Докладніше: https://bit.ly/3Fjpnat

На Червоноградщину у Сокаль волонтери з німецьких міст Дессау-Росслау та Дрездена привезли вантажівку та чотири буси з гуманітарною допомогою, зокрема засобами гігієни, продуктами харчування та одягом. Допомогу передали благодійному фонду «Карітас Сокаль», який розподілить її між тими, хто її потребує.

200 вимушено переміщених осіб, які проживають у Самбірській громаді, отримали гуманітарну допомогу від фонду «Право на захист». У набори ввійшли матраци, ковдри, рушники, ліхтарики, термоси та засоби гігієни.

У Народному Домі села Добросин Львівського району відкрили Центр Незламності, який забезпечили доступом до інтернету та резервного електроживлення, продуктами та побутовими речами на випадок критичної ситуації. Центр облаштувала Львівська РВА спільно з благодійним фондом CORE та волонтерською платформою СпівДія.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 63 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua