Самбірська

районна державна адміністрація

План Проведення Консультацій З Громадськістю На 2023 Рік

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати свої пропозиції до 17 лютого.

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю щороку складають з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Це здійснюють відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики. Про це йдеться в затвердженій постанові Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Проведення консультацій (діалогу) із громадськістю створює сприятливі умови для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА ініціював обговорення на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» проєкту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2023 рік у Львівській обласній державній адміністрації: https://loda.gov.ua/citizens-consultations.

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати пропозиції до 17 лютого 2023 року на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 70 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua