Самбірська

районна державна адміністрація

Максим Козицький

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 98 вимушених переселенців. До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 880 осіб.

Максим Козицький нагадав, щоб покращити роботу структурних підрозділів, Львівська ОВА запустила опитування серед жителів області.

«У Мостиській громаді формують пожежно-рятувальні підрозділи для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони. Спорядження для добровольців – куртки, штани, взуття, рукавиці, каски, а також пожежні рукави днями передали від фірми Landkreis Stade з Німеччини. Дякую Мостиській міській раді за активну роботу над створенням у громаді підрозділів добровільної пожежної охорони», – поінформував Максим Козицький.

Також він додав, що 100 дітей з Бориславської громади від 28 січня перебувають на двотижневому зимовому відпочинку у Гданську (Польща). Переважно це діти українських воїнів із сімей пільгових категорій. Провести відпочинок для дітей запропонувало керівництво міста-партнера Борислава – Старогарда-Гданського. Організували мандрівку в межах проєкту ECARO/PCA20225620, який фінансує ЮНІСЕФ.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 56 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua