Самбірська

районна державна адміністрація

Львівська ОВА

Задля покращення роботи структурних підрозділів Львівська ОВА запускає опитування для жителів Львівщини.

З 24 лютого 2022 року Львівська обласна військова адміністрація, як і кожен з нас, докладає максимум зусиль, щоб наблизити перемогу України. 

«Від початку повномасштабної війни до основних напрямів діяльності Львівської ОВА додався перелік нових сфер, які потребували оперативного реагування та координації. Ми хочемо ще ефективніше працювати для вас, тому просимо пройти опитування, яке допоможе напрацювати механізм покращення роботи Львівської ОВА», - зауважила керівниця апарату Львівської ОВА Ірина Шурп’як.

Жителям Львівщини пропонують оцінити діяльність ОВА від лютого 2022 року. Це стосується роботи у військовій, соціальній, культурній сферах, а також цивільного захисту, економіки та бізнесу.

Разом з тим респонденти зможуть оцінити рівень довіри до роботи Львівської ОВА у час повномасштабного вторгнення росії. Окремо - вказати напрями, які на думку людини, повинні бути ключовими у роботі Львівської ОВА.

Опитувальник складається з 11 запитань про діяльність ОВА, а також містить блок, де потрібно вказати загальну інформацію про себе.

Щоб пройти опитування, перейдіть за активним http://surl.li/ergbw . Заповнити форму можна упродовж місяця, по 2 березня включно.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 254 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua