Самбірська

районна державна адміністрація

сільськогосподарські культури

Суб’єкти підприємництва Львівщини мають можливість отримати відшкодування до 50 % вартості високорепродуктивного насіння нішевих та овочевих культур.

Це один за напрямів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, яка вже розпочала діяти.

За умовами програми відшкодуванню підлягає вартість придбаного та висіяного в поточному році сертифікованого насіння нішевих (гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної) та овочевих (капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, а також огірків, помідорів, перцю (які вирощуються у відкритому грунті)) культур не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду.

Розмір відшкодування становить до 50 % вартості, але не більше ніж 50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

«Щоб стимулювати розвиток регіонального виробництва овочів та нішевих культур, ми вирішили продовжити розпочату у минулому році підтримку з обласного бюджету наших аграріїв шляхом відшкодування вартості сертифікованого насіння. Приймання документів по напряму передбачено до 15 червня після подання звітності про завершення посіву с/г культур, тож у аграріїв є можливість придбати якісне сертифіковане насіння і подати документи на відшкодування», - зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/emjbz

У разі виникнення додаткових питань звертатися за контактним номером: (032) 255-50-62, (032) 255-05-72, 0667180918 або на електронну адресу департаменту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 52 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua