Самбірська

районна державна адміністрація

Львівський ОЦЗ (1)

У базі вільних робочих місць і вакантних посад обласної служби зайнятості налічується понад 360 пропозицій роботи для швачок.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

Половина вакансій для представників цієї затребуваної професії зосереджена у Львові, водночас працедавці готові працевлаштувати швачок у Бориславі, де налічується майже три десятки вакансій, Червонограді та Яворові (по 25 вільних місць праці) та дещо менше – у межах 16 вакансій – залишаються неукомплектованими на підприємствах Городоччини, Дрогобиччини, Миколаївщини. Водночас потрібні такі працівники у Буську, Золочеві, Жовкві, Старому Самборі та Новому Роздолі.

«Найбільшу заробітну плату (20 тис. грн) швачкам пропонують у Львові на підприємстві з пошиття трикотажних виробів. На дві тисячі менше можуть розраховувати майстрині швейного ремесла у Бориславі, котрі погодяться трудитися на підприємстві, що спеціалізується на пошитті чохлів для м’яких меблів. На Яворівщині фірма, яка займається виготовленням чохлів для автомобілів AUDI, BMW, Mercedes-Benz, Skoda, Seat, пропонує потенційним співробітникам 17 тис. грн. Із зарплатою 15 тис. грн для представниць цієї професії є вакансії у Червонограді, Львові та Городку», - зазначили в обласній службі зайнятості.

Загалом картина щодо розміру винагороди для швачок така: вакансій із зарплатою від мінімальної до 8 тис. грн – 42%, 8-10 тис. грн – 26%, 11-15 тис. грн – 8%, 15-20 тис. грн – 24%.

Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій» інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості, на сайті Львівського ОЦЗ та профілі «Львівська обласна служба зайнятості» у соціальній мережі Facebook.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 298 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua