Самбірська

районна державна адміністрація

Максим Козицький (22)

Сирени у Львівській області не оголошували про повітряну тривогу.

Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 86 осіб, одним автобусом – 16 ВПО. Трьома поїздами у Перемишль вирушили 585 людей.

Начальник Львівської ОВА відреагував на чергове звірство, скоєне російськими окупантами проти мирного українського населення.

«Вночі poсіяни завдали ракетного удару по житловому будинку у центрі Краматорська. Вічна пам'ять загиблим. Швидкого одужання пораненим, сил лікарям. Безмежна вдячність надзвичайникам та усім, хто допомагає рятувати людей з-під завалів. Це ще один злочин poсiян, який ми не забудемо. Це ще один злочин, за який вони будуть відповідати!», - Максим Козицький.

Райони Львівської області отримали 45 старлінків для підтримання зв'язку у «Пунктах Незламності», які розташовані у громадах. Передачу системи супутникового зв’язку розпочало Міністерство цифрової трансформації України. Більше – за посиланням: https://loda.gov.ua/news/53840

На Львівщині стартував проєкт із закупівлі мобільних банних комплексів для військових, де вони зможуть прийняти душ та випрати речі.

«Комплекси обладнають генераторами, котлами для обігріву і пральними машинами. Виробник – український. За день таким комплексом можуть скористатись від 50 до 100 людей. Прошу усіх, хто має можливість, підтримайте цей проєкт та пожертвуйте 140 гривень. Зробивши внесок, можна виграти сертифікат на відпочинок. Цей проєкт – ініціатива Львівської ОВА, Razom for Ukraine та командування Сил територіальної оборони ЗСУ», - начальник Львівської ОВА.

Для шкіл та садочків Шегинівської громади коштом місцевого бюджету закупили 12 генераторів. Освітні заклади зможуть працювати безперебійно.

У Новояворівській лікарні імені Юрія Липи для хворих терапевтичного і неврологічного профілю розгорнули 6 додаткових реанімаційних ліжок, укомплектованих дихальним апаратом та кардіомонітором. Палати уже готові приймати пацієнтів.

У Судововишнянській ТГ запрацювала «Гаряча лінія», куди можуть звертатись самотні люди похилого віку, особи з інвалідністю, сім'ї з дітьми. Номер – 0930663851. «Гаряча лінія» запрацювала завдяки сектору соціального захисту та військового обліку Судововишнянської міської ради.

Зі Самбірщини на передову вирушать 11 автомобілів. Зараз у машинах оновлюють запчастини, укомплектовують їх маскувальними сітками, окопними свічками, аптечками, генераторами, термобілизною та іншими необхідними речами. Транспорт передадуть за фінансової підтримки United Delivery Mission та за сприяння Спілки підприємців Самбірщини.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 58 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua