Самбірська

районна державна адміністрація

Каналізаційні Очисні Споруди

Серед представлених проєктів переважають ті, які спрямовані на будівництво/реконструкцію каналізаційних очисних споруд в межах транскордонного регіону.

Вчора, 24 січня, департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва провели онлайн-зустріч з представниками територіальних громад Львівщини щодо підготовки проєктів для участі у Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

Основні теми, які обговорили під час зустрічі:

  • наявність актуальних природоохоронних заходів для подання заявки на співфінансування з Програми PL-UA;
  • наявність проєктної документації, оновлених кошторисів та проведеної експертизи у запланованих до подання на фінансування проєктів;
  • наявність польського партнера для реалізації проєктів.

Серед проєктів представлених територіальними громадами переважають ті, які спрямовані на будівництво/реконструкцію каналізаційних очисних споруд в межах транскордонного регіону.

Звертаємо увагу, що у проєктах Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 обов’язковою є участь бенефіціарів з Польщі.

Відтак, з метою налагодження польсько-українського партнерства для майбутніх проєктів, на сайті PBU у вкладці PL-UA 2021-27 → ПОШУК ПАРТНЕРІВ, ви можете зареєструватися та пошукати установи по той бік кордону, партнера для конкретної мети чи звернутися за допомогою у пошуку до департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

За інформацією заступниці директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Ольги Табаки, орієнтовна дата конкурсного набору заявок у Програмі PL-UA припадатиме на ІІ квартал 2023 року.

Зі свого боку, заступниця директора департаменту екології та природних ресурсів Ганна Башта наголосила територіальним громадам на необхідності прискорення підготовки проєктів та конкурсних заявок, а також пошуку партнерів для тих територіальних громад, які ще їх не мають.

Нагадуємо, що на Програму Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 Європейська Комісія призначила 187,4 млн євро, з яких 56,2 млн євро реалізовуватиметься за пріоритетом «Довкілля».

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 33 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua