Самбірська

районна державна адміністрація

«Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах»

«Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сіл...

Сьогодні, 24 січня, відбувся семінар щодо грантової підтримки для мікро- та малих виробників продукції аквакультури.

Семінар провели в межах проекту ФАО «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах».

Під час заходу учасники ознайомились з умовами програми грантової підтримки, подання заявок на яку розпочнеться найближчим часом. Окрім цього, експерти ФАО розповіли про особливості підготовки бізнес-планів та надали практичні рекомендації щодо заповнення заявок та аплікаційної форми через Державний аграрний реєстр.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

«ФАО завжди, а в період війни особливо, сприяє розвитку малого та середнього бізнесу. Підтримка саме цих категорій виробників є надзвичайно важлива, адже вони забезпечують стабільний розвиток регіональність виробництва», – зазначив він

Віталій Головня також висловив сподівання щодо майбутнього розширення географії даного проекту на інші області, що є актуальним в контексті післявоєнної відбудови.

Голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій обласної ради Юрій Раделицький закликав виробників активно приймати участь в грантових програмах задля залучення додаткового фінансового ресурсу.

«Можливість залучити кошти за проектом ФАО доречна для наших виробників особливо тепер, у зв’язку з призупиненням дії державних програм, оскільки всі зусилля держава спрямовує для якнайшвидшої перемоги на фронті», – наголосив він. 

Крім цього, він наголосив на важливості розвитку галузі рибництва та збільшенні споживанні риби та рибопродуктів. 

«Проект охоплює ті галузі які стосуються внутрішнього ринку, де конкурентоспроможність зумовлена конкуренцією з імпортом, тому перш за все дякую ФАО за те, що звернула увагу на галузь рибництва. Адже у цьому сегменті конкуренція з імпортною продукцією відчувається найбільш гостро», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Вона закликала виробників ретельно підійти до підготовки бізнес-планів. Крім цього, Тетяна Гетьман нагадала виробникам про можливість залучення коштів за рахунок Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, на яку у 2023 році з обласного бюджету виділено 34,2 млн. грн. та реалізація якої уже розпочата.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 51 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua