Самбірська

районна державна адміністрація

Львівський обласний молодіжний центр (1)

У центрі можна буде провести свій, захід, курси, навчання, зустрічі з командою, стратегічну сесію.

Львівський обласний молодіжний центр нагадує про послугу безкоштовної резервації приміщення  для проведення подій для активних представників громадського сектору різних напрямків діяльності, студентських організацій, учнівських самоврядувань, тощо.

Організатори заходів також можуть налагодити з молодіжним центром інформаційне партнерство для того, щоб мешканці Львова та області дізналися про подію.

Для резервації доступний зал максимальною місткістю 30 сидячих місць (розміщення «театр»). Для користування під час проведення заходів доступні: проектор, 30 стільців, фліпчартна дошка, акустичні колонки, ноутбук, маркери, мікрофон та кухня для організації перерв на каву.

«Ми запрошуємо офіційні молодіжні організації, неофіційні об'єднання молоді, ініціативні групи та усіх молодих людей, які хочуть змістовно проводити дозвілля, на організацію подій, заходів, курсів, навчань у наш молодіжний центр. Ми знаходимось за адресою Винниченка 12, у самому центрі Львова, тому до нас зручно доїхати з будь-якої частини міста. Ви можете зарезервувати приміщення заздалегідь на безкоштовній основі. Такі резервації можна здійснювати протягом тижня з 10:00 до 20:30. Весь необхідний інвентар для проведення подій та заходів ми забезпечуємо. Крім того, для вашої зручності, підтримувати комунікацію з вами буде менеджер нашого центру, котрий залюбки проконсультує по питаннях, які у вас виникнуть. Наш простір є абсолютно безпечний, сучасний та орієнтований на потреби молоді»,  — зазначив т. в. о. директора Іван Сапса.

Зарезервувати приміщення Львівського обласного молодіжного центру для проведення заходу можна за допомогою форми: https://cutt.ly/827JcgL 

Перед тим, як починати резервацію, команда молодіжного центру рекомендує переглянути Календар Заходів за посиланням: http://goo.gl/fHI548, аби уникнути накладок з іншими подіями.

Нагадаємо, можливість безкоштовної резервації приміщення діяла і торік. З червня по грудень у центрі відбулось 139 подій, котрі організовувались молодими людьми.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 112 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua