Самбірська

районна державна адміністрація

Велика Британія Готова Допомагати З Евакуацією Людей На Львівщину Та Підтримати Координаційні Центри (1)

До Львівської ОВА завітала іноземна делегація, на чолі з колишнім міністром соціальної політики та радником Бориса Джонсона Бруксом Філіпом Ньюмарком.

Серед присутніх також був директор транспортної компанії «Amitours» Райтіс Булітс.

Гостям з Великої Британії представили діяльність трьох проєктів Львівської ОВА: Медико-психологічної допомоги на Львівському залізничному вокзалі, Консультативно-координаційних центрів Львівщини та «Почуй лікаря».

Також обговорили релокацію підприємств із зони бойових дій та один з пріорітетних напрямків на 2023 рік – забезпечення можливостей проживання людей похилого віку на Львівщині.

Представники делагації виразили зацікавлення щодо розвитку майбутньої співпраці у сферах евакуації людей, медично-психологічного супроводу, координації центрів у районнах, підтримки проживання людей похилого віку, релокації підприємств. 

Зустріч відбулася під головування радниці голови Львівської ОВА Галини Бордун. До зустрічі також долучився Директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда, відповідальний за роботу лікарів у Медико-психологічній допомозі на Львівському залізничному вокзалі Валентин Бордун та відповідальний за координацію менеджерів ККЦ Володимир Горак. 

Більше інформації про діяльність цих напрямків ви можете отримати у соціальних мережах Медико-психологічної допомоги, а також Консультативно-координаційних центрів.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 50 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua