Самбірська

районна державна адміністрація

Начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
У звітному періоді забезпечено виконання завдання з мобілізації податків і неподаткових платежів до загального фонду районного бюджету. При кошторисних призначеннях з урахуванням змін в сумі 26,5 тис грн, фактичні надходження склали 12,6 тис грн податків та платежів, що становить 47,5%.
Заклади загальної середньої освіти Самбірщини частково приступили до навчального процесу. Дитячі садки працюють у звичному режимі.
Про роботу Консультативно-координаційного центру для ВПО та інших осіб, які потребують надання допомоги при Самбірській РВА доповів заступник начальника Самбірської РВА Павло Грабський (Павло Грабський - публічна сторінка). За час роботи Центру подано 3017 онлайн заявок, 2921 особа звернулась особисто. 2891 потреб ВПО та інших осіб, які потребують надання допомоги уже опрацьовано та закрито. Цього тижня фонд «Прем’єр комюніті» проводитиме реєстраціє внутрішньо переміщених осіб на одноразову грошову виплату у розмірі 6660 грн.
Окрім того обговорено стан проведення жнивної кампанії в районі та виконання ремонтних робіт на об’єктах в межах виконання пріоритетних об’єктів під житло для ВПО, питання надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, стан ведення розрахунково-касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів органів казначейства, стан функціонування Пунктів Незламності у районі.
За результатами наради видано відповідні доручення.
Оксана Галюлько

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 62 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua