Самбірська

районна державна адміністрація

У четвер, 24 листопада, у Самбірській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови Василя Вісьтака (Vistak Vasyl) відбулась нарада з актуальних питань соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення району, у якій взяли участь начальник Самбірської ДПІ ГУ ДПСУ у Львівській області Михайло Білий, директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості Іван Тимців, начальник відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Лариса Казан, начальник Самбірського управління ДКСУ Львівської області Петро Дністрянський та керівники структурних підрозділів Самбірської районної військової адміністрації з соціальних, економічних та фінансових питань.
У ході наради обговорені питання про стан виконання районного бюджету та бюджетів територіальних громад і констатовано, що у звітному періоді забезпечено виконання бюджетів усіма територіальними громадами району, а також повністю виконане завдання з мобілізації податків та неподаткових платежів до загального фонду районного бюджету.
Начальниця відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Лариса Казан проінформувала присутніх про стан пенсійного забезпечення жителів району: «Пенсійним Фондом України продовжується фінансування виплати пенсій за листопад. Станом на 23.11.2022 відділом обслуговування громадян №3 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України надано 29154 послуг з початку року, в т. числі 1870 послуг за листопад. З 1 грудня 2022 перераховано пенсії громадян у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 2 027 грн до 2 093 грн; встановленням мінімальної пенсійної виплати непрацюючим особам з повним страховим стажем (30/35 років для жінок/чоловіків відповідно) віком до 70 років, які отримують «страхові» пенсії, на рівні 2500 грн або пропорційно наявному страховому стажу, виходячи з розміру 2500 грн та зміною показника середньої заробітної плати, який застосовується при обчисленні пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та непрацездатним членам їх сімей. Пенсійним фондом України у жовтні та листопаді виплачено субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення».
Також наголошено на тому, що починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.
Таким чином, для призначення субсидії можна звертатися у один із способів:
- через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, через мобільний додаток Фонду або через портал Дія;
- надіслати документи до органів Пенсійного фонду України поштою;
- звернутися до уповноважених осіб своєї територіальної громади або до ЦНАПу;
- надіслати документи через сайт Міністерства соціальної політики України, - наголосила Лариса Мар’янівна.
Під час засідання також розглянуті питання щодо законодавчих змін у сфері зайнятості населення та зміни тривалості виплати допомоги по безробіттю під час дії воєнного стану, про заходи забезпечення ідентифікації с/г тварин у приватному секторі району та про стан ведення розрахунково-касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів органів казначейства.
 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 119 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua