Самбірська

районна державна адміністрація

Для територіальних громад Львівщини провели тренінг з розвитку інфраструктури активного туризму

Для територіальних громад Львівщини провели тренінг з розвитку інфраструктури активного туризму.

Під час заходу презентували успішні кейси створення мережі шляхів активного туризму та ознайомили учасників із цілями їхнього розвитку.

Управління туризму та курортів ЛОВА провело онлайн-тренінг для відповідальних осіб за напрямком туризму у територіальних громадах Львівської області на тему «Інфраструктура активного туризму. Для чого це громадам?».

Участь у тренінгу взяли представники територіальних громад, національних природніх парків, громадських організацій, локального бізнесу, комунальних закладів. Навчання проводив заступник начальника управління туризму та курортів Тарас Лозинський.

«Нам потрібно розвивати цей напрямок, оскільки в нашому регіоні є все необхідне для цього. Сьогодні не достатньо просто вказівників на деревах і маркування, сьогодні все знаходиться в світі цифровізації. Туристи, які планують мандрівку більшість інформації беруть із мережі інтернет, саме там на цифрових платформах мають бути розміщені маршрути із зазначеною ниткою шляху, координатами, стартом та фінішем, щоб мандрівники заздалегідь могли спланувати свій відпочинок» – зазначив заступник очільника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Наразі Львівщина входить до трійки найпопулярніших областей в Україні для організації активних подорожей (піших, велосипедних, кінних та зимових), сходжень на вершини різної складності. Понад 1000 км ознакованих велосипедних шляхів та пів сотні пішохідних користуються популярністю серед місцевих та гостей області.

Під час тренінгу учасників ознайомили із цілями розвитку мережі шляхів активного туризму, презентували успішні кейси створення шляхів активного туризму, варіанти створення туристичних шляхів, їх оцифрування та економічну доцільність. Особливу увагу зосередили на організації ознакування та нанесення туристичних шляхів на цифрові платформи, такі як Strava та Wikiloc.

Згідно з останніми оновленнями реєстру шляхів активного туризму – на території Львівської області налічується 85 туристичних шляхів, яким присвоєно номери (місцевого, обласного, національного та міжнародного значення).

«Львівщина багата на рекреаційні, атракційні та історико-культурні об’єкти і якщо поєднати їх із добре продуманими шляхами активного туризму, то в сукупності отримаємо якісний туристичний продукт, який після перемоги буде користуватись популярністю, як у внутрішніх туристів, так і в іноземних. Також, розвиток нових шляхів дозволить створити додаткові механізми наповнення місцевих та сімейних бюджетів, створить нові робочі місця, збільшить туристичний збір, що забезпечить сталий розвиток територіальним громадам Львівської області» – підкреслив Тарас Лозинський.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 378 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua