Самбірська

районна державна адміністрація

Брифінг Медіацентр6

Очільник області розповів про наслідки влучання ворожих ракет в енергооб’єкт на Львівщині.

Напередодні, 23 листопада, Україна вкотре зазнала масованого ракетного удару. Ворог цілеспрямовано атакує енергетичну інфраструктуру країни. Під ударами опинилась також Львівська область. Ворог випустив 5 ракет, три з яких збили сили протиповітряної оборони.

«На жаль, маємо два влучання в одну енергетичну підстанцію області, яка раніше вже була атакована з боку російських загарбників. Щиро дякую працівникам «Львівобленерго», «Укренерго», ДСНС, комунальним службам за їхню роботу. Станом на зараз частково вдалось відновити подання електроенергії для жителів Львівщини, однак одночасно використовувати світло в домівках можуть лише 30% споживачів. Об’єкти критичної інфраструктури працюють, вони забезпечені дизельними генераторами», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Учора близько 14:20 Львів та область були знеструмлені, однак вже після 17:00  енергетичні служби змогли поступово відновити електропостачання.

«Після ударів о 14:00 відбувся поділ енергосистеми та її повне погашення. Після закінчення повітряної тривоги наші працівники почали процес відновлення електропостачання. Близько 17:00 споживачі Львівщини та жителі інших західних областей поступового отримали світло. Подача електроенергії відбувається порційно. Першочергово ми намагаємося відновити роботу об’єктів критичної інфраструктури», – розповів головний диспетчер західного регіону НЕК «Укренерго» Віталій Федун.

На Львівщині продовжують діяти графіки планових відключень. Відповідно до графіків, відключення світла відбувається за трьома групами:

  1. Перша – з 07:00 по 12:00;
  2. Друга – з 12:00 по 17:00;
  3. Третя – з 17:00 по 22:00;

Дізнатися інформацію про відключення за своєю адресою можна на сайті «Львівобленерго»:  https://poweroff.loe.lviv.ua/

«З огляду на загальний дефіцит балансу потужностей в енергосистемі, графіки аварійних та погодинних відключень за групами зберігаються. Термін знеструмлення по кожній групі – 4 години. Якщо ситуація в енергосистемі покращиться, то цей термін зменшиться. Хочу відповісти на нарікання мешканців одних будинків про відсутність у них світла у той час, як інші будинки вже мають електропостачання. Працівники «Львівобленерго» першочергово «заживляють» об’єкти критичної інфраструктури. Саме тому, якщо ваші будинки перебувають на одній лінії з такими об’єктами, світло у вас з’явиться швидше», – зауважив технічний директор «Львівобленерго» Роман Іванців.

Щодо ситуації у Львові, то за інформацією заступниці міського голови з питань ЖКГ Ірини Маруняк, водопостачання у будинки відновили на 100%, електропостачання – всього на 30%. У місті працює лише 20% електротранспорту, однак інший громадський транспорт (автобуси, маршрутки) курсує в звичайному режимі. Лише 20% світлофорів станом на зараз працюють у Львові, тому, за її словами, на складних перехрестях стоять регулювальники руху.  

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 210 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua