Самбірська

районна державна адміністрація

Нарада (2)

Сьогодні, 22 листопада, у департаменті охорони здоров'я Львівської обласної військової адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я у ході якої обговорили питання роботи медичних закладів на випадок тривалої відсутності електроенергії.

«У час війни у нас не повинно бути місця для пустих балачок - нам необхідно максимально мобілізувати наявні зусилля та ресурси для відсічі енергетичному тероризму ворога. Усі заклади охорони здоров'я області повинні працювати навіть у випадку блекауту. Ми, як орган обласної влади, надіслали чіткий месидж представникам автозаправних мереж, що медичні заклади повинні першочергово отримувати паливно-мастильні продукти для роботи генераторів. Саме зараз той момент коли потрібно прораховувати усі наші подальші кроки наперед випереджаючи розвиток будь-яких сценаріїв в енергетичній системі країни», - зазначив профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис, ймовірність роботи закладів охорони здоров'я в режимі тотальної відсутності електроенергії є досить високою.

«Останні атаки ворога на наші енергооб'єкти показали, що ворог намагається зламати енергетичну систему країни. Саме тому у колективах закладів охорони здоров'я повинен бути прописаним чіткий розподіл функцій та послідовності дій на випадок відсутності електроенергії як у конкретних населених пунктах, так і в області загалом. Усі медичні заклади повинні зробити необхідні запаси палива, харчів та води для того, щоб працювати у час блекаутів автономно», - сказав Орест Чемерис.

Він додав, що абсолютна більшість закладів охорони здоров'я опалюються централізовано і доручив прорахувати порядок дій на випадок відсутності теплопостачання. Забезпечення зв'язку між медичними закладами здійснюватиметься за допомогою наданих станцій Старлінк.

«Ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій, тому закликаю керівників закладів охорони здоров'я максимально відповідально поставитися до цього, адже саме від ваших дій залежатиме функціонування медичної системи загалом, а отже і життя та здоров'я пацієнтів», - резюмував Орест Чемерис.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 32 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua