Самбірська

районна державна адміністрація

Навчання для кандидатів у прийомні батьки

24 кандидати навчатимуться тиждень.

Напередодні, 21 листопада, стартувало навчання для кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальники, та тих, хто планує створити прийомну сім’ю, дитячі будинки сімейного типу, патронатну сім’ю.

Організатори навчання — Львівський обласний центр соціальних служб у співпраці із тренерами та психологами Закарпатського і Тернопільського обласних центрів соціальних служб.

Служби у справах дітей провели відбір кандидатів. В межах навчання для них проведуть тренінги, які спрямовані на те, щоб сформувати готовність майбутніх батьків до прийняття у свою родину дітей.

Привітали учасників з початком навчання  начальник служби у справах дітей обласної військової адміністрації Володимир Лис, директор обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян.

Програму навчання кандидатів презентувала експертка проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг та забезпечення потреб дітей в умовах війни в Україні» Лариса Пєтушкова.

Кандидати матимуть можливість під час вправ та рольових ігор «приміряти» нову роль – батьків, проаналізувати власну сімейну структуру, визначити сімейні цінності, проговорити свої страхи та переживання.

Навчання кандидатів відбувається в межах завдань проєкту Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Моніторинг та забезпечення потреб дітей в умовах війни в Україні», який реалізує Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України.

Триватиме навчання тиждень, участь у ньому візьмуть 24 учасники.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 123 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua