Самбірська

районна державна адміністрація

Smart 2

Чат-бот «Шось летить» – це розробка фахівців Львівської ОВА та IT-спеціалістів.

У чат-боті «Шось летить» авторизувалися уже майже 40 тисяч жителів України. Про це повідомив начальник управління з питань цифрового розвитку ЛОДА Максим Столярчук.

Як зазначили уПвК «Захід», цей чат-бот слугує додатковим візуальним джерелом для Сил протиповітряної оборони України. Найактивніше про підозрілі літальні об’єкти через нього повідомляють жителі заходу України, але також надходять сповіщення з Дніпра, Миколаєва та інших міст.

Нагадаємо, чат-бота «Шось летить»розробили фахівці Львівської ОВА та IT-спеціалісти, щоб цивільні люди також могли стати Вартовими Неба.

Авторизуватися у чат-боті можна лише через «Дію». Це дозволяє максимально відсіяти тих, хто хоче скористатися ботом заради забави, а також ворожих поплічників. Це також свідчить, що Міністерство цифрової трансформації України визнало ефективність цієї розробки.

Як працює чат-бот «Шось летить»?

Коли побачите підозрілий, на вашу думку, літальний об‘єкт, розкажіть про це: спершу вибираєте в меню чат-бота об’єкт, який ви помітили: ракету, літак чи безпілотник;

далі бот пропонує вам поділитись своєю геолокацією, ви погоджуєтесь, бот попросить підтвердити ваш намір, підтверджуєте;

спеціально навчені люди з величезною радістю візьмуть в роботу отриману інформацію і з усмішкою дякуватимуть вам за міцний тил.

Як авторизуватися?

Знайдіть у телеграмі чат-бота @rusrocketfly_bot або перейдіть за посиланням:https://t.me/rusrocketfly_bot

Щоб стати Вартовим Неба, потрібно авторизуватись через «Дію». Авторизація одноразова.

Важливо: чат-бот працює лише на мобільній версії додатка Telegram. На кожне повідомлення, яке ви надішлете, будуть реагувати ті, хто прикриває небо над нами. Тому працювати з ботом варто лише тоді, коли справді помітили щось підозріле в небі.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 187 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua