Самбірська

районна державна адміністрація

Зернові культури

Програма надає до 15 субгрантів на загальну суму 300 млн грн.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує українські неурядові організації, бізнес-об’єднання, сільськогосподарські кооперативи та суб’єкти господарювання подавати заявки на одержання субгрантів для реалізації програми «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

Програма надає до 15 субгрантів на суму 300 млн грн. Сума кожного субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів. Основною метою субгрантової програми є підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна для подовження терміну реалізації вирощеної продукції та збереження сталості аграрного бізнесу.

Кошти субгранту буде можна спрямовати на:

  • Закупівлю засобів виробництва, в т.ч. сільськогосподарського обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна; 
  • Закупівлю витратних матеріалів для забезпечення зберігання зерна;
  • Закупівлю матеріалів для будівництва тимчасових зерносховищ, в тому числі модульного типу;
  • Компенсацію вартості експертної, лабораторної та навчально-інформаційної підтримки;
  • Компенсацію організаційних та адміністративних витрат субреципієнта на здійснення діяльності з виконання цього проєкту.

«В умовах війни залишається критичним питання зберігання сільськогосподарської продукції та її експорт, тому на сьогодні саме такі програми підтримки агровиробників мають вкрай важливе значення», - підкреслила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман. 

Заявку на отримання субгранту можна подати до 5 вересня в електронному форматі на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з посиланням на ЗПЗ № 43. Ознайомитись з умовами та переліком документів можна за посиланням.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 138 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua