Самбірська

районна державна адміністрація

Земельні Ділянки

За минулий тиждень на території області в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 122 сільськогосподарських ділянок площею 325,1 га.

Радехівська громада передала в оренду 142,5 гектарів.

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

В цілому, за спрощеною процедурою на період воєнного стану, громади нашої області передали в оренду аграріям 2248 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею понад 9,9 тис гектарів. Також між сільгосппідприємствами передано право користування щодо 2611 ділянок на площу понад 3170 га. 

«Наголошуємо, що аграріям не потрібно зволікати з рішеннями щодо укладення договорів оренди на воєнний період. Оскільки такі договори, відповідно до закону, мають термін оренди до року часу, задіяти такі земельні ділянки орендар зможе і під посів озимих культур», - розповіла директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Додатково:

Корисні посилання щодо спрощеної процедури набуття в користування сільськогосподарської землі в умовах воєнного стану:

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» 

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану»

Наказ Мінагрополітики № 219 від 11.04.2022

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 51 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua