Самбірська

районна державна адміністрація

Img 20190102 085519 582 696X466

Представники ініціативи «Сади перемоги» оголосили конкурс на створення проєктів садів та городів у місті.

Як зазначають організатори конкурсу, міський сад чи город – це публічний простір для вирощування овочів, фруктів, зелені в міських умовах – обмежених земельних ресурсів, що водночас є сталим інструментом спільнотворення, розбудови довіри між жителями, психологічного розвантаження, екоосвіти та промоції свідомого споживання.

 Проєкти міських садів можуть мати різні масштаби та форми організації, плануватися в житлових кварталах міста, поруч з гуртожитком чи молодіжним центром, у парку, на балконах, в офісному приміщенні чи закладі харчування, у прихистку для ВПО чи навіть на дахах будівель.

 До участі у конкурсі запрошують міста з населенням понад 30 тис. жителів, а заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування, комунальна організація (установа, заклад) чи комунальне підприємство.

 Для участі необхідно, у термін до 19 серпня 2022 року, заповнити форму за посиланням - https://forms.gle/C7XuQeNGYUNkbgdn8.

 За результатами проведення конкурсу буде відібрано 3 переможці, які отримають необхідні ресурси для реалізації, супровід планування городів у вашому місті та експертну підтримку.

 Результати відбору будуть оголошені до кінця вересня 2022 року.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 129 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua