Самбірська

районна державна адміністрація

Олександр Кулепін, Андрій Годик, Юрій Бучко, Юрій Холод, Володимир Заболотовський та Роман Рудницький

Передали зокрема бронежилети, які важать лише 8 кілограмів. Сьогодні, 11 серпня, керівництво Львівської обласної військової адміністрації та представники благодійної американської організації «Help Heroes Of Ukraine Inc, NFP» передали воїнам на передову сім автомобілів та гуманітарну допомогу.

Автомобілі придбали в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи». А військову амуніцію закупив американський фонд.

«Допомогу отримають військові 103-ї окремої бригади територіальної оборони та 80-ї бригади. Це автомобілі підвищеної прохідності, засоби зв’язку, старлінки. Передаємо також бронежилети та каски. Сьогодні виїжджаємо на схід і вже завтра воїни отримають цю допомогу. Дякую представникам американської організації «Help Heroes Of Ukraine Inc, NFP». Разом виборюємо перемогу над агресором», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Директор представництва благодійної американської організації «Help Heroes Of Ukraine Inc, NFP  Володимир Заболотовський зазначив, що фонд створили в США у перші дні війни проти України. Його утворили українці, які там проживають і які захотіли докласти максимальних зусиль, щоб допомогти нашим захисникам здобути перемогу якнайшвидше.

«Наш фонд має офіційні ліцензії для закупівлі товарів подвійного призначення та імпорт в Україну. У межах сьогоднішньої співпраці ми передаємо майже 100 бронежилетів шостого рівня захисту та більше ніж 50 захисних шоломів, щоб воїни виконували бойові завдання і були захищеними», – розповів Володимир Заболотовський.

Заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін додав, що окрім військової амуніції, цього разу серед вантажу є два старлінки, плазми і комп’ютери.

«Дякую ІТ-спільноті, яка дуже швидко реагує на наші запити і допомагає. Це ІТ- кластер та USAID в Україні, а також дякуємо команді 5-го перону України та Sombra, одному із співзасновників Віктору Чеху. Вони вже на більш, ніж півмільйона доларів допомогли і цього разу швидко відгукнулись», – наголосив Олександр Кулепін.  

Т. в. о начальника штабу 103-ї окремої бригади територіальної оборони Роман Рудницький розповідає, що ці бронежилети, які сьогодні поїдуть до військових,  є сучасними та мають вагу 8 кілограмів, що полегшує роботу бійця.

«На початку повномасштабної війни ми отримували бронежилети доволі важкі, вагою 14-15 кілограмів. Тобто, якщо воїн одягає бронежилет, бере зброю, то загальна вага становить 22 кілограми. Це насправді багато і важко здійснювати бойові операції. Ці бронежилети наші бійці оцінять, вони значно легші, але не менш надійні», – зазначив військовослужбовець.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 159 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua