Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 2 людини та текстІз 7 серпня ВПО можуть отримувати соціальні послуги та виплати на підставі довідки від ДМС України або Є-Документа.
Зміни, які внесли до постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 2022 р. № 755, спрощують життя людям, які переїхали зі зон бойових дій та втратили документи.
Відтепер вони можуть ставати на облік, реєструватись та отримувати допомогу від держави як внутрішньо переміщені особи навіть без паспорта.
Достатньо лише надати довідку від ДМС України або тимчасовий документ, який посвідчує особу під час воєнного стану – Є-Документ доступний у застосунку «Дія».
‼️Довідку про те, що особа звернулась по оформлення ID-картки можна отримати у підрозділах ДМС України, у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс».
Також люди можуть отримати довідку про те, що звернулися по оформлення паспорта-книжечки або вклеювання до нього фотокартки при досягненні 25-, 45-річного віку, але такий документ оформляють лише в територіальному підрозділі ДМС України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 499 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua