Самбірська

районна державна адміністрація

Фото пресслужби ЛОВА (3)

Львівська область отримала гуманітарну допомогу від Республіки Польща, призначену для закладів, де зараз проживають внутрішньо переміщені особи.

Йдеться про 1,5 тисячі ліжок, 3 тисячі комплектів постільної білизни та інші необхідні товари для організації побуту й проживання людей: меблі, матраци, подушки, ковдри, рушники, кухонний інвентар.

Загальна сума гуманітарної допомоги від Готельного холдингу Республіки Польща становить понад 12 мільйонів гривень. Отримала її Львівщина завдяки сприянню уряду Польщі та Державного агентства стратегічних резервів Республіки Польща. 

«Польща вчергове простягнула Україні руку допомоги. Вкотре ми маємо змогу переконатися, хто насправді наш вірний друг та союзник у цій жорстокій війні, розв’язаній державою-терористом. Гуманітарний вантаж від представників Готельного холдингу Польщі є додатковою допомогою до обласної Програми з облаштування альтернативних місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Зараз на теренах області триває ремонт 20 закладів соціальної сфери, з-поміж яких 16 гуртожитків ВНЗ та професійно-технічних навчальних закладів. Вони стануть додатковим прихистком для понад 2 тисяч людей. Ліжка, меблі, постільна білизна – це все дозволить нам розвантажити мережу освітніх закладів, щоб вчасно розпочати навчальний рік у вересні та облаштувати людям комфортне життя у нових помешканнях», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Окрім цього, сьогодні, 9 серпня, Львівська ОВА, Готельний холдинг Республіки Польща та Асоціація готелів та курортів України підписали Меморандум про співпрацю. Він дозволить збільшити кількість надходжень гуманітарної допомоги з боку Польщі, щоб надалі розподіляти її серед постраждалих внаслідок російської агресії осіб, які проживають на Львівщині.

«Україна переживає складні часи. Та хочу запевнити, що поляки усіма силами підтримують українців в їхній боротьбі за свободу. Сьогодні кожен, від малого до великого, у Польщі розуміє, що ви захищаєте не лише себе, а й усю Європу. Допомогти вам – це наш обов’язок. Сьогодні Польща прихистила сотні тисяч ваших земляків, але ми не називаємо їх біженцями, бо це – наші друзі. Якщо говорити про заклади нашого холдингу, то від початку війни ми надали місце для ночівлі близько 200 тисячам українців. Зараз ще 700 людей проживають у наших готелях», – зазначив президент Готельного холдингу Польщі Георг Крістеску.

Станом на зараз на теренах Львівщини офіційно проживають 245 тисяч ВПО, з них 75 тисяч – діти. Неофіційно – 400 тисяч осіб. Найбільше людей евакуювалися на Львівщину у травні. Тоді в області одночасно тимчасово проживали 630 тисяч переселенців. 

«До повномасштабної війни галузь туризму займалась лише організацією дозвілля для людей. Часи змінились і зараз ми дбаємо про поселення та комфортні умови перебування у готелях чи санаторіях для внутрішньо переміщених осіб. Спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією та Готельним холдингом Польщі ми будемо дооблаштовувати приміщення для проживання переселенців тут, на Львівщині», – розповіла президентка Асоціації готелів та курортів України Ірина Сідлецька.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 55 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua