Самбірська

районна державна адміністрація

Фото умовне (1)

У неділю, 28 серпня, на Львівщині відбудуться велоперегони у легендарному форматі «Gran Fondo».

Організовує одну з ключових подій у сфері аматорського велоспорту «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

У п‘ятницю організатори відкрили реєстрацію на цьогорічні перегони. За вихідні вже зареєструвались понад 100 учасників. У зв‘язку з військовим станом встановили ліміт учасників у 350 велосипедистів. Усі учасники мають сплатити вступні внески. Зібрані кошти передадуть на ЗСУ. 

«Цьогоріч ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту, а також на заходи безпеки для учасників. Усі додаткові витрати скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ», — зазначають організатори.

Веломарафон «Gran Fondo» на Львівщині відбудеться вже вшосте. Цьогоріч маршрут відрізнятиметься від традиційного та пролягатиме з Комарно до Східниці. Долатимуть учасники 85 км. Традиційно велосипедистів супроводжуватимуть поліцейські та медики. 

Нагадаємо, наймасовіший веломарафон «Львівська сотка» клуб проводив онлайн. Доєднатись та здолати дистанцію можна було у будь-якому зручному місці. Учасниками онлайн-марафону стали понад півтисячі людей. Організаторам вдалось зібрати та передати фонду «Повернись живим» 120 тисяч гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 319 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua