Самбірська

районна державна адміністрація

Фото умовне (1)

У Львівській області в період з 1 по 7 серпня провели 477 досліджень. З них позитивні - 218.

У лікарнях на лікарняних ліжках перебувають 111 осіб.

За весь період пандемії підтверджених випадків захворювання на ковід в області - 308 071, з них летальних - 6 704. Одужали - 300 896.

Окрім того, наприкінці липня в Україні виявили новий штам коронавірусу «Омікрон» – ВА.5. Раніше визначали лише різновиди ВА.1 та ВА.2 цього штаму. Детальніше про новий штам – тут.

Як повідомила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко, з Львівщини відправили до Києва зразки тестів з підозрою на наявність нового штаму, а у Чернівцях виявлено вже дев’ять випадків захворювання, викликаного ним.

«В Європі та Україні фіксують зріст захворюваності на Covid-19. Більшість випадків спровоковані новим штамом ВА.4 або ВА.5, який відрізняється від інших штамів більшою заразністю. Вакцинація – єдиний надійний захист. Людина повинна отримати дві дози вакцини, як вакцинальний комплекс, а через шість місяців – зробити бустерну дозу. Також в Україні дозволена друга бустерна доза для людей, старших 60 років і для хто, хто має імунодефіцитні стани. Ця доза вводиться після чотирьох місяців після отримання першої бустерної дози», - зазначила Наталія Іванченко.

Нагадаємо, щоб отримати щеплення, слід звернутися до сімейного лікаря.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 46 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua