Самбірська

районна державна адміністрація

Оренда сільськогосподарських земель (1)

З початку введення воєнного стану територіальні громади Львівщини передали в оренду аграріям 2126 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Йдеться про понад 9,5 тисяч гектарів земель.

Між сільгосппідприємствами передано право користування щодо 2611 ділянок на площу понад 3 тис. га.

За минулий тиждень на території області органи місцевого самоврядування уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 694 сільськогосподарських ділянок площею 1607 га.

Цього тижня відзначають Боринську та Белзьку громади, що передали в оренду сільськогосподарським товаровиробникам відповідно 712 та 519 гектарів земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

«Ми вдячні територіальним громадам, що активно включились в роботу щодо передачі в оренду аграріям вільних площ земель сільськогосподарського призначення, адже від додаткового залучення земель до сільськогосподарського обороту залежить продовольча безпека регіону, області, та країни в цілому», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Корисні посилання щодо спрощеної процедури набуття в користування сільськогосподарської землі в умовах воєнного стану:

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану».

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану»

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 257 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua