Самбірська

районна державна адміністрація

ВРУ запровадила податкові та митні пільги для індустріальних парків

Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроєкти № 5688 та № 5689. Вони передбачають податкові та митні пільги для індустріальних парків.

Як пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОВА законопроєкти скасовують ПДВ при імпорті нового обладнання та звільнення резидентів індустріального парку від податку на прибуток на 10 років.

Зокрема, йдеться про:

- звільнення від податку на прибуток на 10 років за умови реінвестування тієї частини прибутку, яка звільнена від оподаткування;

- звільнення від імпортного ПДВ та мита на обладнання для виробництва без права відчуження цього обладнання впродовж 5 років;

- право органів місцевого самоврядування надавати пільги по окремих місцевих податках (податок на нерухоме майно, плата за землю, земельний податок).

А також пропонується звільнити від оподаткування митом нове устаткування (обладнання) з переліком УКТ ЗЕД, що ввозяться учасниками індустріальних парків виключно для власного використання для здійснення ними діяльності у сферах переробної промисловості або науково-дослідної діяльності на території (в межах) індустріального парку.

«Ухвалені фіскальні стимули допоможуть залучити іноземні інвестиції та дозволять українським виробникам в умовах війни здійснити релокацію підприємств, відновити їх роботу та створити робочі місця для фахівців», - зазначив керівник департаменту Степан Куйбіда.

Нагадаємо, що на Львівщині зареєстровані 9 індустріальних парків, зокрема: Львівський індустріальний парк, Яворівський індустріальний парк, Кам‘янка-Бузький індустріальний парк, Новороздільський індустріальний парк, Індустріальний парк «СІГМА Парк Яричів», Індустріальний парк «Захід Ресурс», Індустріальний парк «Бізнес Прайм», Індустріальний парк «Спарроу Парк Львів», Індустріальний парк «Мостиський Сухий Порт».

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 47 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua